Jdi na obsah Jdi na menu
 

Na tuto stránku můžete psát své vzkazy

Eviny odpovědi najdete tady

K odeslání vzkazu použijte formulář na konci stránky.

Vzkazy budou průběžně zveřejňovány.

(V případě neslušných vzkazů má majitel nebo administrátor těchto stránek výlučné právo příspěvky korigovat.)

________________________________________________________________

 

 

Ahoj Evičko (helena.fla, 28. 06. 2007 14:17)

Jsem moc ráda, že jsem Tě zase objevila, v 80.-tých létech jsi patřila k mým oblíbencům. Možná vzpomeneš na Jirku Matyse, dělal v jedné liberecké kapele technika a přes něj jsem nějak přišla k Tvému LP, které bylo tak skvělé, že bylo doma omíláno stále dokola. Teď, když jsi byla v televizi, tak se mě moje 26-ti letá dcera ptala : A mami to je TA Hurychová viď, tak si dovedeš spočítat, kolik jí tenkrát mohlo být a jak si Tě dokázala zapamatovat. Chci Ti jenom říci, že jsi skvělá, nádherná a chytrá ženská a že Ti přeju už jenom samé dobré věci. Helena
P.S. Mimochodem, to LP je zašantročené a je mi to nesmírně líto, ráda bych ho znovu poslouchala v té původní verzi (snad s Honzou Neckářem?. Vydejte tu desku znova, prosím.

pro pána tvorstva (Michaela, 28. 06. 2007 13:33)

Že na ženě nesmí zaschnout krev? Co jsi to za hovado (a to to hovado urážím, když ho srovnávám s tebou), teda ještě že je tu korektura, jinak by sis něco vyslechl a mít tě po ruce, věř tomu, že ta krev by opravdu nezaschla, ale na Tobě!!!

Upozornění (Administrátor, 28. 06. 2007 13:33)

Ještě jednou upozorňuji že Eva píše své odpovědí na samostatné stránce, kterou najdete výše. Veškeré odpovědi podepsané jejím jménem v přehledu vzkazů, jsou jen trapným pokusem nějakého "inteligenta" pošpinit její jméno.

plukovníkům, pánům tvorstva a podobným (Michaela, 28. 06. 2007 13:27)

Je mi Vás upřímně líto, buď jste podpantofláci nebo hlavními aktéry domácího násilí. Ale věřte, "že na každou svini se voda vaří"!!! Jednou na své ubohé názory dojedete. Fandím všem týraným ženám, které dostanou odvahu ze vztahu odejít. Evo díky za tyto stránky!!!

PRO IMBIHO PSEUDONYMA (Marie, 28. 06. 2007 09:23)

PROC SE SCHOVAVAS ZA EVICKU SI UBOHY SLABOCH VYHLEDEJ POMOC,VSEM SE ULEVI A NEJVIC TOBE.NEJSI ZAJIMAVY,TVUJ PSEUDONYM JE TRAPNY.

pokouším se bránit.... (Petra, bojovnice, 27. 06. 2007 21:53)

Ahoj Evo, v současné době jsem již poznala psychický teror rodiny manžela a jen díky jednomu kamarádovi. Moc mi pomohl a sám nemá jednoduchý život. Psychicky ho týrá sousedka, žena invalidního manžela, který vyžaduje celodenní péči. V současné době nemám vlastní internet doma, jen doufám dočasně, tak píši vzkaz jen v rychlosti z netu z knihovny.Ráda bych si s Vámi blíže promluvila o problémech.

13.komnata (Janka, 27. 06. 2007 16:41)

Evo,celý pořad jsem shlédla se zatajeným dechem,protože něco obdobného jsem si prožila i já,akorát jsem nenašla odvahu svůj problém pojmenovat a vyjít s ním na veřejnost.Prošla jsem si téměř všechny příspěvky a překvapilo mě,kolik žen a dívek bojuje o svoji důstojnost v nevydařeném vztahu s tyranem.Váš příběh mi dodal odvahu,věřím,že že jste si prošla opravdovým peklem,je to znát i z vašich nejnovějších nahrávek,při kterých mi místy naskakovala husí kůže.Přeji Vám hodně sil ve Vaší práci,určitě má smysl,byť byste pomohla třeba jen jedinému člověku!

PRO ANDREU (ADMINISTRÁTOR, 27. 06. 2007 11:11)

EVINY ODPOVĚDI JSOU POUZE POD VÝŠE UVEDENÝM ODKAZEM A JE MOŽNÉ ODHADNOUT, KOMU STÁLO ZA TO, POUŽÍT Z VLASTNÍ UBOHOSTI JEJÍ JMÉNO. EVA NYNÍ PŘEDNOSTNĚ ODPOVÍDÁ LIDEM DO SCHRÁNKY. PROSÍM O CHVÍLI STRPENÍ, VĚŘÍM, ŽE CO NEJDŘÍVE ODPOVÍ I VÁM.

pro pana tvorstva (krotitel, 26. 06. 2007 22:41)

Tebe hledam si skvely, urcite si impotentni tak potrebujes skrotit za nespolehlivost.

Tak to má být!! (Pán tvorstva, 26. 06. 2007 22:31)

Základní pravidlo je ,že na ženský nesmí v žádným případě zaschnout krev a pokud možno by neměla vytahovat pracky z dřezu s nádobím s výjimkou když přivezou uhlí ,aby ho mohla jít skládat....pořádek musí být...rodina je základ státu...

reklamace (Petr Plíhal, 26. 06. 2007 20:35)

nefunguje to.... ;-)

Nováková (Andrea, 26. 06. 2007 20:28)

Ahoj Evi můj muž mně bije za hlouposti.Můžeš mi pomoct?

domov (Šárka, 26. 06. 2007 16:14)

Přeju Všem týraným ženám hodně síly a odvahy odejít od muže. Měla jsem v náručí dvouměsíčního postiženého syna za sebou šestiletého zdravého syna, když mě manžel chlěl fyzicky napadnout s nožem v ruce. Naštěstí jen rozbil kuchyň. Druhý den jsem sbalila jen osobní věci a odešla jsem. Naštěstí jsem měla maminku, která mě přijala. Neměla jsem ani korunu a bohužel mi v tu chvíli podle našich zákonů nemohl pomoci ani stát. A zvládla jsem to. Proto se prosím nebojte a osamostatněte se. Není nic horšího než se doma bát - domov má poskytnout bezpečí.Šárka

Odpověď na-Petr Plíhal, 26. 06. 07 (administrátor, 26. 06. 2007 16:05)

Milí Péťo! Jestli o to stojíš, zakážu ti sem přístup i ze tvé další IP adresy. Ale uvědom si prosím, že je to na tvoje přání, takže dodatečné reklamace, že nemáš možnost vyjádřit svůj názor, neberu. Měj se profíku :-)

Reakce (Tom, 26. 06. 2007 15:45)

Nechci Vám šahat do svědomí,ale VINA NENÍ NIKDY POUZE NA JEDINNÉ STRANĚ,ALE NA OBOU STRANACH.PIŠI Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI.To jste dříve neviděla?A malý dotaz pro Veroniku (22/06/07 , 23:22):Včem jste NADŘAZENÉ?Hitler se snaˇžil také být nadřazený,a jak dopadl!A BUDOUCNOST TA PATŘÍ DĚTEM (KLUKŮM I HOLKÁM STEJNÝM DÍLEM) NAM UŽ NE.Obětem jakéhokoli násilí : HLAVU VZHURU , BUDE HŮŘ. :-)) S pozdravem Tom.

Jednou musí na každého zloducha dojít (Nada Hruska, 26. 06. 2007 15:35)

Milá Evo.Netušila jsem,ze když jsi skončila v televizi,jakým peklem jsi si musela projít.Oslovilo to i mou 13.letou dceru,která se dívala na 13.komnatu.Konečně jsi se vzbouřila a moc Ti fandím.Pa Nada

pro Tomáše admina (Petr Plíhal, 26. 06. 2007 15:22)

Ty jsi mi ale nešika! Tak jak mne zakážeš teď?
Nauč se trochu lépe programovat a jistě na to přijdeš. Holt jste s Evou stejní profíci ve svých oborech... Pa, Tome 0-)

                                                                             [ Starší příspěvky ]

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Byl to mazec

(Pavel Růžička, 22. 6. 2007 21:58)

Původně jsem ani neměl v úmyslu se dívat na 13.komnatu - a nějak jsem se díval a nakonec zíral až do konce.
Byl to mazec, a já moc držím palce té snaze pomoct a ukázat cestu jiným, kteří se ocitnou v podobné situaci - je to moc důležitý, každej není povahou "vyčůranej hajzlík s ostrými lokty" a klidně se pak na něm začne ukájet nějakej takovej "pan nadčlověk".
Ježiš to mi hnulo žlučí, co já bych tomu chlapovi udělal... to se ani nedá sem napsat.

Každopádně přeju Evě, ať se teď daří jen a jen líp :)

Držím palce!!!

(Lenka Nová, 22. 6. 2007 21:56)

Evo,
zasloužíte obdiv, že jste sebrala odvahu otevřeně mluvit o své zkušenosti.
Držte se!

Velmi se mi líbily písničky, které zazněly v pořadu 13 komnata, je možné koupit Vaše starší nahrávky? Kde?

Děkuji

Lenka

Pozdrav

(Veronika, 22. 6. 2007 21:55)

Viděla jsem 13. komnatu a moc Vás obdivuji za odvahu a za chuť pomáhat ostatním. Ať Vám už všechno vychází!

Přání

(Hanka, 22. 6. 2007 21:54)

Milá Evo,právě skončil pořad 13.komnata,moc Vás obdivuji.Přeji mnoho úspěchů a mnoho krásných písniček.Vaša písnička,na hudbu z filmu "Nekonečný příběh",je prostě nezapomenutelná

není

(Lala, 22. 6. 2007 21:52)

Dobrý večer,právě koukám na 13.komnatu,sice jsem ještě mladá(18 let) a možná pořádně nevím co jste si prožila,ale strašně vám fandím a přeji hodně štěstí do života,jste moc sympatická

Pozdrav

(Tereza, 22. 6. 2007 21:49)

Zdravím Vás, Evo. Zrovna sleduji pořad 13.komnata, kde účinkujete. Máte můj obdiv za statečnost a to, že teď pomáháte druhým. Mějte se hezky.

Děkuji.

(Jirka, 22. 6. 2007 20:31)

Vážená Evo, velmi Vás obdivuji,že jste se dokázala postavit a zvítězit nad ZLEM.Jsem velmi rád, že dál zpíváte.Máte krásný hlas.Dnes je mi 33, ale už v roce 86 jsem dostal od své kamarádky LP - "Dnes na tom záleží" a byla to pro mne přelomová deska.V té době jsem byl na Vašem koncertu ve Vlašimi v letním kině a moc se mi to líbilo.Děkuji Vám za hezké chvíle,které jsem prožil a prožívám při poslechu Vaší hudby a přeji mnoho štěstí v osobním i profesionálním životě. Zdraví Jirka z Vlašimi.

fotky

(adam, 22. 6. 2007 14:19)

doprý den, pamatuji si Vás z mého gymnaziálního mládí v 80´letech. Tehdy jsem Vás pouze registroval, ale neposlouchal. Po shlédnutí fotogalerií ze současnosti musím uznat, že jste stále hezká a přitažlivá. Jako tenkrát. Bohužel se totéž nedá říci o některých jiných zpěvačkách z té doby.

Mnoho štěstí

(Dana K., 21. 6. 2007 17:13)

Drahá Evičko,
promiňte , že Vás tak oslovuji , i když jsem skoro o 20 let mladší, ale po přečtení Vašich stránek, článků a reportáží s televize se mi zdá, jako bych Vás znala. Hrozně to se mnou ten Váš příběh otřásl. Hrozně Vám fandím a moc si za Vás přeji, aby se Vaše majetkové vyrovnání co nejdříve srovnalo. Kvůli Vám a Vašim holčičkám. Moje kamarádka zrovna teké teď prodělává rozvod a před 14 dny se stěhovala do svého nového bytu, naštěstí to u ní trvalo jen půl roku a je ve svým sama se svými dvouma také holčičkama. Takže vím, že není o co stát. Držím palce a budu dál sledovat Váš dojemný příběh, který doufám, brzy skončí happy endem. Přeji hodně štěstí Evičko!!!!

Držím pěsti

(JITKA, 20. 6. 2007 19:01)

Evo,držím Vám pěsti,jste statečná a nedejte se.Taky
mám hořké vzpomínky na manžela.Ten již nežije,byl vážně nemocný.Já bych se styděla,kdybych měla někomu vykládat,že mě třeba dal facku.Když jsem četla ten Váš rozhovor,tak jsem si na některé surovosti taky vzpomněla.Byl nemocný a byl si jistý,že od něho neodejdu a tak mě i citově vydíral.Nejsou to pro mě hezké vzpomínky.
Zdravím a přeji pěkné dny,hodně zdraví a štěstí v osobním i hudebním životě. Jitka od Brna

Evo,nedejte se!

(J.Dvořáčková, 17. 6. 2007 7:18)

Chtěla bych vyjádřit svůj obdiv nad tím,že jste se dokázala postavit domácímu násilí a ještě měla tolik odvahy svůj příběh zveřejnit a pomáhat jiným v podobné obtížné situaci.Slyšela jsem Vás mluvit v pátek na Kiss rádiu a překvapil mne fakt,že tímto problémem trpí u nás tak vysoké procento žen,jak jste zmiňovala.Je to smutná statistika,a díky Vám se obětem může dostat pomoci a podpory.
Vaše písničky neznám,ale napravím to :-)
Janča z Prahy

Co Vaše děti?

(Hana Malá, 14. 6. 2007 6:53)

Evičko,už delší dobu sleduji v médiích Váš příběh,určitě je dobré, že jste sebrala sílu a od manžela odešla,ale nedá mi to se nezeptat, zda by nebylo lepší učinit tak v tichosti s ohledem na Vaše dcery.Sama mám děti tři a nevím,zda by pro ně bylo únosné čelit tomu,že máma svůj bolestný a trpký rozvod popisuje v tisku.Nesmějí se jim spolužáci ve škole apod.?Jsou teď přece jen ve věku,kdy ještě nemusejí vše chápat a mohou mít zmatek ve vztahu ke svému otci jitřený tím,že o celé věci ví široká veřejnost.Nezlobte se, nic ve zlém,přeji Vám samozřejmě jen to nejlepší,a nejvíc dětem,které za celou tuhle situaci vlastně vůbec nemohou.
Hanka

Obdivuji

(Andrea Berková, 13. 6. 2007 8:58)

Milá Evo,máte ve mně fanynku, co se hudby týká, Vaše písničky mají něco do sebe.Líbí se mi i klipy.
Čím jste si musela projít v osobním životě, mě mrzí a přeju Vám návrat na výsluní v plné parádě a štěstí i lásku a pochopení od blízkých a přátel.
Zdraví Andrea z Boskovic

Držím pěsti

(Jirka - studnař, 9. 6. 2007 9:11)

Ahoj Evo.
Možná, že se na mě ještě pamatuješ - prohlubovali jsme Ti studnu u Staré Paky. Držím Ti pěsti, aby se Ti v Tvém životě dařilo. Můžeš mi napsat na jirka.jicin@tiscali.cz. Zdravím a přeji příjemný den. A nejen tento. Jirka

nova p. eva

(milan h., 8. 6. 2007 21:03)

preji vam mnoho uspechu ve vasem zivote a tesim se na nove pisne,ty stare mam.doufam ze se vam podarily se stejnym nadhledem jako tenkrat.
zdravi fanda s kan.ostrovu.budu v praze za 14 dni tak se po cd p.Hurychove rad poohlednu.mile pozdravy a prominte me pismo.

Pardon

(Petr, 8. 6. 2007 15:58)

Omlouvam se za preklepy, ktere vas tolik pobourily. Vlastne i ja povazuji vase texty
za preklepy, ktere mne ovsem nijak nepoburuji,
ponevadz je nastesti nikde nehraji a kdyz, tak radio ma vypinac :-).
No nic, mejte sve publikum a snad to vyda i na fan-club. Hlavne se tim proboha dostatecne uzivte a nesahejte k nejlacinejsi reklame.
zdravi Petr.
PS:
Pan Bartonik se hezky vyjadril: "kdyz uz maji svuj nazor..." :-)))) Ze by politruk?

Podobná zkušenost

(Ivana Vejvodová, 6. 6. 2007 8:39)

Paní Evičko,kdysi jsem si prošla stejným utrpením jako Vy.Manželovy facky,ponižování a bití jsem snášela jen do té doby, než vztáhl ruku i na dceru.To byl pro mne motiv sebrat síly a odejít.Člověk nemůže donekonečna jen odpouštět. Během rozvodového řízení mě na ulici zastavovali manželovi známí typu pana Ptera,kteří mi nadávali do lhářek, hysterek i hůř.Dnes už jsem šťastnou babičkou a zlé je za mnou.Jediné,co mi zbylo z té temné doby, jsou psychické problémy.Kdo to nezažil, nepochopí.
Tyhle webové stránky jsou určitě přínosem.O jejich grafické hodnotě nemohu mluvit, nejsem odborník.Na mě však působí přátelsky,pozitivně a i přes svou závažnost optimisticky.Nejsou překombinované ani kýčovité.V jednoduchosti je síla.
Přeji Vám hodně úspěchů a pevné zdraví.
Ivana z Bruntálu

Kdo je Pter Plihal?

(Jan Bartoník, 5. 6. 2007 18:58)

Milá paní Evo,
tyhle stránky navštěvuji pravidelně a svou podporu jsem Vám již vyjádřil.Obrňte se proti lidem typu Ptera,kterých je mi líto.Když už mají svůj názor,mohli by zvolit patřičnou formulaci. Možná bych poradil napsat si příspěvek nejdříve nanečisto, aby vyjadřování nespadlo někam pod průměr,což je ostuda.Ale nemrzí mě ani tak to,že čeština dělá panu Pterovi potíže,jako spíše nedostatek tolerance k lidem,společnosti a Vám. Nelze soudit člověka,kterého neznám,na základě informací jen z jedné strany.Takový úsudek je poněkud laciný.
Honza

Odpověď na (Pter Plihal, 05. 06. 07)

(Eva Hurychová, 5. 6. 2007 15:10)

Od člověka, který neumí správně napsat ani své jméno, se dá těžko cokoli dalšího považovat za správné. Výrazná hysterie se naopak týká povahy mého manžela, ale o tom nemůžete mít pochopitelně vědomost, ani já jsem ji dříve neměla. Budete mít možnost si to záhy poslechnout a nikoli z mých úst. Dám Vám vědět. Pane Ptere Plíhale, neznám Vás a nikdy jsem s Vámi nepřišla do kontaktu. Na názor máte právo a brát Vám ho nebudu. V úctě Eva

"prvni" negativni reakce ;-)

(Pter Plihal, 5. 6. 2007 11:35)

Podle mne jsou tyto stranky jsou prumerne, ale vzhledem k tvorbe zpevacky jsou vynikajici. Pana Mosnera znam a je mi ho lito. S hysterkou se zije spatne a proti pomluve se clovek tezko brani. Preji vam Evo, aby se vam podarilo vystupovanim
a pomoci alimentu dosahnout takove zivotni urovne, ktera vam da zapomenout na zarlivost a nenavist, ze ktere prameni vase velmi lacina reklama...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující » 

 

Kontakt

Oběti domácího násilí mohou Evě napsat na:

evinaschranka@email.cz

odkazy

Asociace školské sociální práce v ČR, z. s.

Archiv

Kalendář
<< listopad / 2022 >>

Statistiky

Online: 5
Celkem: 571852
Měsíc: 4181
Den: 141