Jdi na obsah Jdi na menu
 

Na tuto stránku můžete psát své vzkazy

Eviny odpovědi najdete tady

K odeslání vzkazu použijte formulář na konci stránky.

Vzkazy budou průběžně zveřejňovány.

(V případě neslušných vzkazů má majitel nebo administrátor těchto stránek výlučné právo příspěvky korigovat.)

________________________________________________________________

 

 

Ahoj Evičko (helena.fla, 28. 06. 2007 14:17)

Jsem moc ráda, že jsem Tě zase objevila, v 80.-tých létech jsi patřila k mým oblíbencům. Možná vzpomeneš na Jirku Matyse, dělal v jedné liberecké kapele technika a přes něj jsem nějak přišla k Tvému LP, které bylo tak skvělé, že bylo doma omíláno stále dokola. Teď, když jsi byla v televizi, tak se mě moje 26-ti letá dcera ptala : A mami to je TA Hurychová viď, tak si dovedeš spočítat, kolik jí tenkrát mohlo být a jak si Tě dokázala zapamatovat. Chci Ti jenom říci, že jsi skvělá, nádherná a chytrá ženská a že Ti přeju už jenom samé dobré věci. Helena
P.S. Mimochodem, to LP je zašantročené a je mi to nesmírně líto, ráda bych ho znovu poslouchala v té původní verzi (snad s Honzou Neckářem?. Vydejte tu desku znova, prosím.

pro pána tvorstva (Michaela, 28. 06. 2007 13:33)

Že na ženě nesmí zaschnout krev? Co jsi to za hovado (a to to hovado urážím, když ho srovnávám s tebou), teda ještě že je tu korektura, jinak by sis něco vyslechl a mít tě po ruce, věř tomu, že ta krev by opravdu nezaschla, ale na Tobě!!!

Upozornění (Administrátor, 28. 06. 2007 13:33)

Ještě jednou upozorňuji že Eva píše své odpovědí na samostatné stránce, kterou najdete výše. Veškeré odpovědi podepsané jejím jménem v přehledu vzkazů, jsou jen trapným pokusem nějakého "inteligenta" pošpinit její jméno.

plukovníkům, pánům tvorstva a podobným (Michaela, 28. 06. 2007 13:27)

Je mi Vás upřímně líto, buď jste podpantofláci nebo hlavními aktéry domácího násilí. Ale věřte, "že na každou svini se voda vaří"!!! Jednou na své ubohé názory dojedete. Fandím všem týraným ženám, které dostanou odvahu ze vztahu odejít. Evo díky za tyto stránky!!!

PRO IMBIHO PSEUDONYMA (Marie, 28. 06. 2007 09:23)

PROC SE SCHOVAVAS ZA EVICKU SI UBOHY SLABOCH VYHLEDEJ POMOC,VSEM SE ULEVI A NEJVIC TOBE.NEJSI ZAJIMAVY,TVUJ PSEUDONYM JE TRAPNY.

pokouším se bránit.... (Petra, bojovnice, 27. 06. 2007 21:53)

Ahoj Evo, v současné době jsem již poznala psychický teror rodiny manžela a jen díky jednomu kamarádovi. Moc mi pomohl a sám nemá jednoduchý život. Psychicky ho týrá sousedka, žena invalidního manžela, který vyžaduje celodenní péči. V současné době nemám vlastní internet doma, jen doufám dočasně, tak píši vzkaz jen v rychlosti z netu z knihovny.Ráda bych si s Vámi blíže promluvila o problémech.

13.komnata (Janka, 27. 06. 2007 16:41)

Evo,celý pořad jsem shlédla se zatajeným dechem,protože něco obdobného jsem si prožila i já,akorát jsem nenašla odvahu svůj problém pojmenovat a vyjít s ním na veřejnost.Prošla jsem si téměř všechny příspěvky a překvapilo mě,kolik žen a dívek bojuje o svoji důstojnost v nevydařeném vztahu s tyranem.Váš příběh mi dodal odvahu,věřím,že že jste si prošla opravdovým peklem,je to znát i z vašich nejnovějších nahrávek,při kterých mi místy naskakovala husí kůže.Přeji Vám hodně sil ve Vaší práci,určitě má smysl,byť byste pomohla třeba jen jedinému člověku!

PRO ANDREU (ADMINISTRÁTOR, 27. 06. 2007 11:11)

EVINY ODPOVĚDI JSOU POUZE POD VÝŠE UVEDENÝM ODKAZEM A JE MOŽNÉ ODHADNOUT, KOMU STÁLO ZA TO, POUŽÍT Z VLASTNÍ UBOHOSTI JEJÍ JMÉNO. EVA NYNÍ PŘEDNOSTNĚ ODPOVÍDÁ LIDEM DO SCHRÁNKY. PROSÍM O CHVÍLI STRPENÍ, VĚŘÍM, ŽE CO NEJDŘÍVE ODPOVÍ I VÁM.

pro pana tvorstva (krotitel, 26. 06. 2007 22:41)

Tebe hledam si skvely, urcite si impotentni tak potrebujes skrotit za nespolehlivost.

Tak to má být!! (Pán tvorstva, 26. 06. 2007 22:31)

Základní pravidlo je ,že na ženský nesmí v žádným případě zaschnout krev a pokud možno by neměla vytahovat pracky z dřezu s nádobím s výjimkou když přivezou uhlí ,aby ho mohla jít skládat....pořádek musí být...rodina je základ státu...

reklamace (Petr Plíhal, 26. 06. 2007 20:35)

nefunguje to.... ;-)

Nováková (Andrea, 26. 06. 2007 20:28)

Ahoj Evi můj muž mně bije za hlouposti.Můžeš mi pomoct?

domov (Šárka, 26. 06. 2007 16:14)

Přeju Všem týraným ženám hodně síly a odvahy odejít od muže. Měla jsem v náručí dvouměsíčního postiženého syna za sebou šestiletého zdravého syna, když mě manžel chlěl fyzicky napadnout s nožem v ruce. Naštěstí jen rozbil kuchyň. Druhý den jsem sbalila jen osobní věci a odešla jsem. Naštěstí jsem měla maminku, která mě přijala. Neměla jsem ani korunu a bohužel mi v tu chvíli podle našich zákonů nemohl pomoci ani stát. A zvládla jsem to. Proto se prosím nebojte a osamostatněte se. Není nic horšího než se doma bát - domov má poskytnout bezpečí.Šárka

Odpověď na-Petr Plíhal, 26. 06. 07 (administrátor, 26. 06. 2007 16:05)

Milí Péťo! Jestli o to stojíš, zakážu ti sem přístup i ze tvé další IP adresy. Ale uvědom si prosím, že je to na tvoje přání, takže dodatečné reklamace, že nemáš možnost vyjádřit svůj názor, neberu. Měj se profíku :-)

Reakce (Tom, 26. 06. 2007 15:45)

Nechci Vám šahat do svědomí,ale VINA NENÍ NIKDY POUZE NA JEDINNÉ STRANĚ,ALE NA OBOU STRANACH.PIŠI Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI.To jste dříve neviděla?A malý dotaz pro Veroniku (22/06/07 , 23:22):Včem jste NADŘAZENÉ?Hitler se snaˇžil také být nadřazený,a jak dopadl!A BUDOUCNOST TA PATŘÍ DĚTEM (KLUKŮM I HOLKÁM STEJNÝM DÍLEM) NAM UŽ NE.Obětem jakéhokoli násilí : HLAVU VZHURU , BUDE HŮŘ. :-)) S pozdravem Tom.

Jednou musí na každého zloducha dojít (Nada Hruska, 26. 06. 2007 15:35)

Milá Evo.Netušila jsem,ze když jsi skončila v televizi,jakým peklem jsi si musela projít.Oslovilo to i mou 13.letou dceru,která se dívala na 13.komnatu.Konečně jsi se vzbouřila a moc Ti fandím.Pa Nada

pro Tomáše admina (Petr Plíhal, 26. 06. 2007 15:22)

Ty jsi mi ale nešika! Tak jak mne zakážeš teď?
Nauč se trochu lépe programovat a jistě na to přijdeš. Holt jste s Evou stejní profíci ve svých oborech... Pa, Tome 0-)

                                                                             [ Starší příspěvky ]

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nové písničky

(Karel, 23. 6. 2007 13:36)

Líbí se mi Vaše nové písničky, paní Hurychová. Kolik jich ještě chcete natočit a kdy vyjdou na albu? Jak velká finanční částka Vám na natočení alba schází? Přeji hodně štěstí a zdraví. Karel

Nechapu

(Vladka, 23. 6. 2007 13:19)

Paní Pávková,nechci vám sahat do svědomí a rozhodně mi nepřísluší vás soudit za váš názor,na ten máte právo,ale já mám za sebou o něco horší zážitky než paní Eva a i tak bych si nedovolila napsat,že se nějak rychle otřepala a chce se zviditelnit.Pokud člověk projde opravdovým peklem tak ví,jak těžké je přiznat sobě a o to víc okolí,že se děje něco nesprávného.Člověk se nejen bojí,ale hlavně strašně stydí,dává si vinu a jde mu právě o to,aby okolí nic nepoznalo.Myslí si,že selhal,nevěří sám sobě a už vůbec nevěří,že mu někdo pomůže.Já musela padnout na samé dno abych pochopila,že i když v daný moment jsem nevěděla co,takže něco se stát musí.Byla to dlouhá a ošklivá cesta a věřte,že když už je dnes vše za mnou a navenek působím jako vyrovnaný člověk,uvnitř to tak vůbec není.Z toho se totiž nikdy otřepat nedá,ale naučíte se o tom alespoń mluvit a to je zase dle mého názoru případ paní Evy.Jí přeji hodně štěstí,sil a Vám,aby jste opravdové peklo nikdy nezažila.

Přesná kopie

(Iva, 23. 6. 2007 12:06)

Dobrý den paní Evo.Váš pořad jsem zhlédla jedním dechem až na pár odchylek to byla přesná kopie mého života a mého 20letého manželství.Moc vám přeji že už jste se zvedla ze dna musím se přiznat že i trochu závidím.Já jsem stále ve fázi sebeobvinování a snahy manželství uchránit.Toto je muj první krok to chtít někam vykřičet.Díky moc ani nevíte jak jste pomohla.

já žasnu...

(Dan, 23. 6. 2007 11:12)

Přeju krásný den milí přátelé a zdravím paní Evu. Poctivě jsem si přečetl celou vaši diskuzi, neméně poctivě jsem shlédl pořad paní Evy a i když vím, že toto téma není moc k žertování, přesto se pokusím maličko se nás mužů zastat, snad mě vy kobylky nesež...nespapáte...:-))). Popadlo mě přímo zděšení po zjištění jací že vlastně muži jsou. Samozřejmě určitě ne všichni, ale tady je s námi muži tolik negativních zážitků, že od zítřka chodím po světě v ženském převleku, aby mě dámy náhodou neukamenovaly...:-))). Jen tu a tam a potají, v šeru 20W žárovky se před zrcadlem přesvědčím, že jsem stále ještě muž...:-))). Ale jinak souhlasím - PRYČ S TYRANY - ať už jsou jakéhokoliv pohlaví. Je to opravdu ubohost tvorů, kteří se asi někdy hodně neprávem pyšní titulem ""nejinteligentnější tvor na planetě."" Držím vám milí terorizovaní a tyranizovaní hodně síly a odvahy to řešit, protože na nějaké trápení je život moc krátký, dá se prožít určitě příjemněji...:-))). Všem krásné léto, spoustu radosti, pohody a už jen samé prima partnery...:-))). Dan

Dík

(Maie, 23. 6. 2007 10:45)

Držím Vám palce. Je dobré, že jste se rozhodla promluvit nahlas, spoustě žen to dá odvahu.I já mám něco podobného za sebou, ale v mnohem menší míře.Jsem rozvedená, už 10 let mám přítele a jsem spokojená.Děkuji Vám za 13. komnatu

Přeji rychlý návrat do života

(Mik Olbernhau, 23. 6. 2007 10:03)

Paní Evo, včera jsem viděl Vámi vylíčený život a přesně vím o čem byla řeč. Je to možná divné, ale já jsem si užil od své bývalé manželky něco podobného. V bytě ve kterém jsme bydleli jsem obýval jednu místnost ze které jsem se bál v její přítomnosti vyjít a když jsem vyšel nadávky, urážky a v jednom případě i fyzické násilí. Vždy se smála a říkala, jen mi to oplatíš a uvidíš. V té době jsem byl zaměstnán jako policista a rozhodně jsem si nemohl dovolit nějaký konflikt a tak došlo k tomu, že jednoho dne 1.1.1996 jsem odešel jak od policie tak i z bytu a odstěhoval jsem se na chatu po rodičích kde bydlím dodnes. Dnes jsem již v důchodu mám dva jezevčíky kteří mi dělají společnost a mám klid. Jak bych to řešil kdybych neměl kam jít, to nechci ani domyslet.
Vám přeji hodně zdraví, dalších životních úspěchů a klidu v životě.
Mik Olbernhau

Karolina

(Karolina, 23. 6. 2007 9:25)

Dobrý den paní Evo, jsem psychicky týraná žena, ale nemám tolik odvahy jako Vy a jako ostatní ženy opustit svého druha, když mám s ním malou dcerku, která svého tatínka a maminku moc miluje a pořád říká, že chce žít se mnou i tatínkem. A tak já nemám zatím sílu ho opustit. Snad i já časem najdu odvahu. Děkuji za tyto stránky a za 13.komnatu.

pre Martinu

(Yvetta, 23. 6. 2007 9:19)

Este stale ste nepochopili ze to nie je 13.komnata manzela pani Hurychovej ale jej samotnej,a teda nie je dovod na to aby sa vyjadroval on. A co sa tyka toho,ze sa rychlo otrepala,myslite ja si to nemyslim to bude nosit v sebe cely zivot a nielen ona ale svojim sposobom to poznaci aj jej dcerky.

pro Martinu Pávkovou

(eva, 23. 6. 2007 8:10)

Chtěla jsem jen podotknout,že každý reaguje na situaci jinak a pokud to vypadá že se rychle otřepal,tak to o to více asi nosí v sobě.Protože jsem si prošla něčím podobným,vím o čem píšu.Těžko se člověku s něčím takovým chodí na venek a spíše se stydí a nosí to v sobě a dělá vše pro to ,aby to nevyplavalo napovrch. Je tou asi hloupé,protože o to později se mu dostane pomoci.Stejně časem okolí pozná co se děje,ale pokud o tom nemluvíte,mají obavy pomoci.
Psychické násilí je o to horší,že se nedá prokázat a není vidět.
Soudit a posuzovat může jen ten,kdo si něčím podobným prošel a zažil si ten pocit ponížení a meznaděje na vlastní kůži.

Pro paní Evu

(Hanka, 23. 6. 2007 3:15)

Tak si myslím paní Evo, že závěr této debaty, vložené do okénka hostů, je přínosným nejen pro zúčastněné, ale i pro Vás. Podívala jsem se také na zmiňovaný odkaz - není k němu co dodat. Přeji Vám sílu do další osvěty, která mnohým otevře oči a pomůže odhodlat se vykročit...špatný vlak nechat ujet a třeba někdy nastoupit do toho správného. Doboru noc všem :)

Pro Martinu Pávkovou

(Jarka Mezenová, 23. 6. 2007 2:17)

Na Vaši reakci jsem nemohla odepsat hned, mám doma kojence, kterého jsem krmila a uspávala. Nyní jsem se podívala na pořad Případ pro reportérku. Janě Tyršové děkuji za dobrý tip. Manžel paní Hurychové je v pořadu několikrát vyzývaný k tomu, aby se vyjádřil a opravdu se vyjadřuje. A to velmi arogantně a sebevědomě, což mi na dokreslení jeho charakteru naprosto stačí. Doporučují, abyste si ho také poslechla. Stojí to za to a jen to potvrzuje, co je skutečně zač.

Objektivita

(podnikatel z Prahy, 23. 6. 2007 1:55)

Nějakou chvíli již sleduji diskusi na těchto stránkách. K diskutérovi jen malá poznámka, že autoři si nic vybrat nemusí, proto to jsou autoři :-). Intenzivně nic neřešili a ani velmi si druhých osob nevšímali :-). Pro mě byla ve 13.komnatě dostačující výpověď společníka manžela paní Evy, který říkal, že s ním zažil peklo. Objektivní by bylo, dát prostor tomuto člověku, aby se více a podrobně vyjádřil o jaké peklo šlo, protože jeho zážitky a zkušenosti s manželem paní Evy se zážitky, které prožila ona sama absolutně nesouvisí. To by byla ta jediná a správná objektivita.

Pro Jirina

(Diskutér, 23. 6. 2007 1:19)

No jo, ale to si autoři 13. komnaty musí vybrat, zda budou prezentovat osobní osudy a osobní příběhy a nevšímat si nějak významně dalších osob z bezprostředního okolí, nebo zda budou intenzivně řešit spory a velmi si všímat jiných osob. Tentokráte zvolili jednoznačně ten 2. způsob.

Komnata neni Na vlastni oci

(Jirina, 23. 6. 2007 1:12)

Myslim, ze kritika 13. komnaty, proto ze v ni nebyl dan prostor manzelovi pani Evy neni na miste, protoze to je porad, ktery odkryva intimni - a prave proto 13. komnaty - zpovidanych osobnosti. To neni publicisticky porad jako Na vlastni oci nebo Obcanske judo. Podivejte se na predchozi dily 13. komnat - vsechny jsou pojaty jako zpoved jednoho cloveka.

Vyjadreni protistrany

(Jana Tyrsova, 23. 6. 2007 1:00)

Poku Vas zajima vyjadreni protistrany, podivejte se do rubriky Pomoc obetem domaciho nasili a tam naleznete video z televizniho poradu Pripad pro reporterku - prave jsem tento dil venovany pani Hurychove vzhledla a je v nem i vyjadreni jejiho manzela.

Pro Hanku

(Diskutér, 23. 6. 2007 0:59)

1) Netřeba se omlouvat poskytovateli této stránky - tahle diskuse je věřím největším přínosem právě pro něj (nebo pro ní? :-)
2) O ponechání svých názorů - ok, fajn, nemám problém
3) A opět jsme u toho - nejste schopna citovat nic jiného, odvolávat se na nic jného, než na to, co "popisuje Eva"....hmmmm....
4) Věřím, že o týrání víte své a je mi to líto. Já vím své zase o zlodějně. A znáte to známé a mnohdy pravdivé jak "zloděj křičí chyťte zloděje"...Co k tomu dodat, než pátý bod?
5) Co když tyranka křičí chyťte tyrana? ;-)

Pro "Diskutéra"

(Hanka, 23. 6. 2007 0:51)

Omlouvám se, ale domnívám se, že tady nejde o on-line, ale jsme hosty na stránkách paní Evy.
Byla jsem opět tázána - paní Evo - promiňte:
Proč hájím tuto 13.komnatu? Protože o týrání žen opravdu bohužel vím své. Psala jsem již, že nikdy není ničí vina 100%. Nikdo nemá ale právo zacházet tak daleko, aby vztáhl ruku na člověka. Paní Eva to dost hezky popisuje na Evině stránce, ona to tam odlišuje.
Mne zase udivuje, jak můžete předjímat výsledek soudu. No, při žalostném stavu našeho soudnictví vlastně ani moc ne... Takže si necháme každý svůj názor, nebrání nám dalšímu žití - dobrou noc :)

pardon

(Renata, 23. 6. 2007 0:51)

promiňte, samozřejmě že " jsem si myslela" a
" komnata" :-)). omlouvám se, už je pozdě a páteční večer k tomu :-).
hezkou dobrou noc

Lítost a obdiv

(Renata, 23. 6. 2007 0:46)

Zapomněla jsem dodat že jsem 13.tou konmnatu sledovala téměř bez dechu. A můj manžel, o kterém sem si víc než 20 let myslela že ho v TV zaujme snad jen golf a fotbal, sledoval pořad do konce i když jsem musela od TV odejít a nepřepl program na Eurosport ! Přeji hodně štěstí ( zaslouženého) a hodně, hodně úspěchů v dalším životě !!!!

13. komnata

(Martina Pávková, 23. 6. 2007 0:44)

Paní Hurychová,
já jsem si peklem prošla a dnes jsem byla na straně Vašeho manžela, který nedostal nejmenší příležitost se hájit. Nějak moc rychle jste se otřepala z toho strádání. Mám dojem, že se na lidkém utrpení snažíte pouze uživit.
Martina


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující » 

 

Kontakt

Oběti domácího násilí mohou Evě napsat na:

evinaschranka@email.cz

odkazy

Asociace školské sociální práce v ČR, z. s.

Archiv

Kalendář
<< listopad / 2022 >>

Statistiky

Online: 6
Celkem: 571859
Měsíc: 4186
Den: 143