Jdi na obsah Jdi na menu
 

Na tuto stránku můžete psát své vzkazy

Eviny odpovědi najdete tady

K odeslání vzkazu použijte formulář na konci stránky.

Vzkazy budou průběžně zveřejňovány.

(V případě neslušných vzkazů má majitel nebo administrátor těchto stránek výlučné právo příspěvky korigovat.)

________________________________________________________________

 

 

Ahoj Evičko (helena.fla, 28. 06. 2007 14:17)

Jsem moc ráda, že jsem Tě zase objevila, v 80.-tých létech jsi patřila k mým oblíbencům. Možná vzpomeneš na Jirku Matyse, dělal v jedné liberecké kapele technika a přes něj jsem nějak přišla k Tvému LP, které bylo tak skvělé, že bylo doma omíláno stále dokola. Teď, když jsi byla v televizi, tak se mě moje 26-ti letá dcera ptala : A mami to je TA Hurychová viď, tak si dovedeš spočítat, kolik jí tenkrát mohlo být a jak si Tě dokázala zapamatovat. Chci Ti jenom říci, že jsi skvělá, nádherná a chytrá ženská a že Ti přeju už jenom samé dobré věci. Helena
P.S. Mimochodem, to LP je zašantročené a je mi to nesmírně líto, ráda bych ho znovu poslouchala v té původní verzi (snad s Honzou Neckářem?. Vydejte tu desku znova, prosím.

pro pána tvorstva (Michaela, 28. 06. 2007 13:33)

Že na ženě nesmí zaschnout krev? Co jsi to za hovado (a to to hovado urážím, když ho srovnávám s tebou), teda ještě že je tu korektura, jinak by sis něco vyslechl a mít tě po ruce, věř tomu, že ta krev by opravdu nezaschla, ale na Tobě!!!

Upozornění (Administrátor, 28. 06. 2007 13:33)

Ještě jednou upozorňuji že Eva píše své odpovědí na samostatné stránce, kterou najdete výše. Veškeré odpovědi podepsané jejím jménem v přehledu vzkazů, jsou jen trapným pokusem nějakého "inteligenta" pošpinit její jméno.

plukovníkům, pánům tvorstva a podobným (Michaela, 28. 06. 2007 13:27)

Je mi Vás upřímně líto, buď jste podpantofláci nebo hlavními aktéry domácího násilí. Ale věřte, "že na každou svini se voda vaří"!!! Jednou na své ubohé názory dojedete. Fandím všem týraným ženám, které dostanou odvahu ze vztahu odejít. Evo díky za tyto stránky!!!

PRO IMBIHO PSEUDONYMA (Marie, 28. 06. 2007 09:23)

PROC SE SCHOVAVAS ZA EVICKU SI UBOHY SLABOCH VYHLEDEJ POMOC,VSEM SE ULEVI A NEJVIC TOBE.NEJSI ZAJIMAVY,TVUJ PSEUDONYM JE TRAPNY.

pokouším se bránit.... (Petra, bojovnice, 27. 06. 2007 21:53)

Ahoj Evo, v současné době jsem již poznala psychický teror rodiny manžela a jen díky jednomu kamarádovi. Moc mi pomohl a sám nemá jednoduchý život. Psychicky ho týrá sousedka, žena invalidního manžela, který vyžaduje celodenní péči. V současné době nemám vlastní internet doma, jen doufám dočasně, tak píši vzkaz jen v rychlosti z netu z knihovny.Ráda bych si s Vámi blíže promluvila o problémech.

13.komnata (Janka, 27. 06. 2007 16:41)

Evo,celý pořad jsem shlédla se zatajeným dechem,protože něco obdobného jsem si prožila i já,akorát jsem nenašla odvahu svůj problém pojmenovat a vyjít s ním na veřejnost.Prošla jsem si téměř všechny příspěvky a překvapilo mě,kolik žen a dívek bojuje o svoji důstojnost v nevydařeném vztahu s tyranem.Váš příběh mi dodal odvahu,věřím,že že jste si prošla opravdovým peklem,je to znát i z vašich nejnovějších nahrávek,při kterých mi místy naskakovala husí kůže.Přeji Vám hodně sil ve Vaší práci,určitě má smysl,byť byste pomohla třeba jen jedinému člověku!

PRO ANDREU (ADMINISTRÁTOR, 27. 06. 2007 11:11)

EVINY ODPOVĚDI JSOU POUZE POD VÝŠE UVEDENÝM ODKAZEM A JE MOŽNÉ ODHADNOUT, KOMU STÁLO ZA TO, POUŽÍT Z VLASTNÍ UBOHOSTI JEJÍ JMÉNO. EVA NYNÍ PŘEDNOSTNĚ ODPOVÍDÁ LIDEM DO SCHRÁNKY. PROSÍM O CHVÍLI STRPENÍ, VĚŘÍM, ŽE CO NEJDŘÍVE ODPOVÍ I VÁM.

pro pana tvorstva (krotitel, 26. 06. 2007 22:41)

Tebe hledam si skvely, urcite si impotentni tak potrebujes skrotit za nespolehlivost.

Tak to má být!! (Pán tvorstva, 26. 06. 2007 22:31)

Základní pravidlo je ,že na ženský nesmí v žádným případě zaschnout krev a pokud možno by neměla vytahovat pracky z dřezu s nádobím s výjimkou když přivezou uhlí ,aby ho mohla jít skládat....pořádek musí být...rodina je základ státu...

reklamace (Petr Plíhal, 26. 06. 2007 20:35)

nefunguje to.... ;-)

Nováková (Andrea, 26. 06. 2007 20:28)

Ahoj Evi můj muž mně bije za hlouposti.Můžeš mi pomoct?

domov (Šárka, 26. 06. 2007 16:14)

Přeju Všem týraným ženám hodně síly a odvahy odejít od muže. Měla jsem v náručí dvouměsíčního postiženého syna za sebou šestiletého zdravého syna, když mě manžel chlěl fyzicky napadnout s nožem v ruce. Naštěstí jen rozbil kuchyň. Druhý den jsem sbalila jen osobní věci a odešla jsem. Naštěstí jsem měla maminku, která mě přijala. Neměla jsem ani korunu a bohužel mi v tu chvíli podle našich zákonů nemohl pomoci ani stát. A zvládla jsem to. Proto se prosím nebojte a osamostatněte se. Není nic horšího než se doma bát - domov má poskytnout bezpečí.Šárka

Odpověď na-Petr Plíhal, 26. 06. 07 (administrátor, 26. 06. 2007 16:05)

Milí Péťo! Jestli o to stojíš, zakážu ti sem přístup i ze tvé další IP adresy. Ale uvědom si prosím, že je to na tvoje přání, takže dodatečné reklamace, že nemáš možnost vyjádřit svůj názor, neberu. Měj se profíku :-)

Reakce (Tom, 26. 06. 2007 15:45)

Nechci Vám šahat do svědomí,ale VINA NENÍ NIKDY POUZE NA JEDINNÉ STRANĚ,ALE NA OBOU STRANACH.PIŠI Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI.To jste dříve neviděla?A malý dotaz pro Veroniku (22/06/07 , 23:22):Včem jste NADŘAZENÉ?Hitler se snaˇžil také být nadřazený,a jak dopadl!A BUDOUCNOST TA PATŘÍ DĚTEM (KLUKŮM I HOLKÁM STEJNÝM DÍLEM) NAM UŽ NE.Obětem jakéhokoli násilí : HLAVU VZHURU , BUDE HŮŘ. :-)) S pozdravem Tom.

Jednou musí na každého zloducha dojít (Nada Hruska, 26. 06. 2007 15:35)

Milá Evo.Netušila jsem,ze když jsi skončila v televizi,jakým peklem jsi si musela projít.Oslovilo to i mou 13.letou dceru,která se dívala na 13.komnatu.Konečně jsi se vzbouřila a moc Ti fandím.Pa Nada

pro Tomáše admina (Petr Plíhal, 26. 06. 2007 15:22)

Ty jsi mi ale nešika! Tak jak mne zakážeš teď?
Nauč se trochu lépe programovat a jistě na to přijdeš. Holt jste s Evou stejní profíci ve svých oborech... Pa, Tome 0-)

                                                                             [ Starší příspěvky ]

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Plukovníkovi

(Tomáš, 24. 6. 2007 19:25)

Vážený pane! Jste opravdu k smíchu. Už druhá přezdívka tento den. Nejprve se představíte jako Joe a teď najednou Plukovník. No co se dá dělat, asi jste povýšil že?
Jestli jste opravdu pan Mošnar nebo ne, to nevím, a je mi to srdečně jedno. Pro mě jste jen ubožák, který nemá nic lepšího na práci, než otravovat svými trapnými žvásty lidi okolo sebe. Zvažte jestli to nejste právě Vy, kdo se potřebuje vybrečet někomu na ramínko.
P.S. Jestli mám tu „čest“ skutečně s panem Mošnarem, pak přeju hodně štěstí při hledání advokáta, budete ho potřebovat, jelikož neznám žádného, který by svůj případ chtěl dobrovolně projet na celé čáře.
Nashledanou, a nebo raději s Bohem...Kapitáne!

Fujtajbl

(Plukovník, 24. 6. 2007 17:46)

to se to dojemně cintá do kamery jaká je to chudinka k tomu uslintaný dopisy od dětí(věřím že si je psala sama)a dokonce jí tikalo oko ,že z toho málem ochrnula..no málem sem se dojetím rozlil!Pak se to hezky pěkně sestřihá ,aby z chlapa byl co největší gauner a hejno slepic mělo o čem kdákat !Doufám ,že si ten její manžel najde dobrýho advokáta a tahle osoba odtáhne s holým zadkem do pekel a veme sebou všechny ty přiblý vědmy,esoteričky a podobnou verbež v čele s Kubelkovou!

13 komnata

(Didi, 24. 6. 2007 15:38)

Milá Evo,
když jsem viděla Vaši 13 komnatu musela jsem stále jen brečet. Viděla jsem sebe. Před 6 lety jsem se chtěla vymanit od nadvlády takového muže, jako máte Vy a musím říci, že jsem to nedokázala, tak jak jsem si přála. Jsem teď sice na svých nohou, ale neměla jsem přátele, kteří by mi pomohli, protože mi nikdo nevěřil.Vše se stávalo za uzavřenými dveřmi domova a navenek jsem byla super manželka. Bohužel jsem nebyla tak silná jako Vy a stratila jsem děti. Cítila jsem se už být tou nickou tím kamenem na krku tím parazitem a nedokázala jsem včas reagovat, jak bych měla .Celé roky jsem se snažila abych začala lépe vydělávat, získat byt a když to už všechno mám, je pozdě- cítím jak se mi děti vzdalují a už se mnou nechtějí být ,hrozně to bolí. Našla jsem si přítele, který mi hodně pomohl ale bojím se co bude dál. Děkujte bohu, že se na Vás Vaši přátelé a rodina nevykašlali a že máte svoje děti. Moc Vám držím palce, když už já jsem svoji šanci prošvihla :-(
Omlouvám se, že jsem napsala jen svůj nick. Ale jistě to pochopíte.
Didi

Velká pochvala

(Lida, 24. 6. 2007 13:11)

V pátek jsem shlédla pořad 13. komnata a chtěla bych moc poděkovat Vám paní Hurychová, že veřejně mluvíte o problematice domácího násilí. Jsem studentka,která se touto problematikou dlouhodobě zabývá a lidem jako jste Vy velice fandím a zároveň moc děkuji za to, že chtějí pomáhat těm, kteří mají podobnou zkušenost.

Pro Štěpánku

(Zuzana, 24. 6. 2007 10:47)

Na těchto stránkách stačí kliknout na rubriku Pomoc obětem domácího násilí a dole jsou všechny odkazy na televizní pořady a je tam i Případ pro reportérku, takže to jinde nemusíte hledat:-). A je tam i jiné počteníčko, doporučuji i odkaz na poslední rozhovor o trestním oznámení. Pěkné!

Jak se pozna tyrani????

(Jaja, 24. 6. 2007 10:45)

Mila pani Evo, vcera jsem koukala na 13 komnatu. Jsem vdana 6let a ze zacatku vsechno vypadalo naprosto idylicky. Mela jsem hodneho muze, chtela jsem s nim deti a predevsim jsme se na vsem co nas trapi domlouvali a trosku si vychazeli vstric jak to slo. Pak se narodil jeden synek a manzel se znicehonic zmenil, malo sexu, citil se odstrceny i kdyz jsem se opravdu snazila. Zacal vic kourit, coz mi hodne vadilo, zacal delat ruzne naschvaly a psychicky jsem byla v koncich. Pak se to trosku uklidnilo, kdyz jsem nastoupila do prace a manzel byl opet vzorny a pozorny. Bal se o me. Ale jakmile jsem se zacala vice stykat s kamarady zacalo docela opravdove peklo, vzdycky doma neco rozbil, hrozne hulakal, vadilo mu, ze smskuju na mobilu. Neustale me kontroloval, pak to preslo do stadia, kdy me nekolikrat opravdu v uvozovkach zrezal a mela jsem monokly, odjel vratil se za dva dny. Pak se to jeste opakovalo, a v prosinci jsem zjistila, ze jsem tehotna. Od te doby se citi ze je na koni, delam pro rodinu maximum, chci, aby to fungovalo, ale on mi ublizuje tim co mi rika, zadny dite nechtel, nesnasi me, zhnusila jsem se mu, pise si eroticke smsky s kamaradkou a navic je mu jedno, ze to vim. Nehodla nic resit, parkrat vezme dite na vylet a je spokojeny...Ja uz jsem bohuzel ale na dne psychickych sil, navic v sedmem mesici. Za cele tehotenstvi me nepohladil, nepomohl s nakupem, svatky a narozeniny ho nezajimaji. Nevim co mam delat. Porad ho mam rada, ale jak tohle resit? Potrebuju ted podporu, ale nevim kde ji vzit. Nikdo nevi, ze je mi tak bidne a hnusne.. Manzel dokaze byt mily, ale nevim v tuto chvili jestli i na me. Vzdycky, kdyz mel trable tak jsem mu pomohla, ale ja mu prijdu jako hysterka a nehodla to poslouchat. Nejake rvani a plac ho nezajimaji...Prosim poradte, je tohle nejake domaci nasili? Nebo si vsechno jenom namlouvam a jak to mam resit? Uz jsem i premyslela nad sebevrazdou...Fandim vam a doufam, ze ted uz je vam lip a jste v poradku..Jaja

Pro Štěpánku

(Vladka, 24. 6. 2007 10:36)

Pomoc obětem domácího násílí-Odkazy na televizi a rozhlasové pořady-Česká televize:Případ pro reportérku-Čt 23.3.2006

také oběť

(Marie, 24. 6. 2007 9:30)

fandím Vám, je fajn že jste všemu ponižování udělala konec,měla jste štěstí, já už odolávám 30 let, ale už nemám sílu a nemám ani kam odejít, jsem psychicky týraná několik let a jsem už na vše sama, nikoho nemám, děti dospělé tím zatěžovat nechci mají svůj život a rodiče bohužel už nemám, což manžel tak asi nějak využívá a psychicky mě týrá. Jak psala vaše jedna fanynka, bohužel ten šrám na duši nikdy nezmizí a já už ani nemám sílu a ani motivaci a na zázraky nevěřím. Přeji Vám moc štěstí a i Vám trochu závidím, že jste měla tu ohromnou pomoc. Krásný den.

pro pán tvorstva

(eva, 24. 6. 2007 9:30)

to co jste napsal svědčí o vaší inteligenci a čiší z toho komplex méněcennosti.Muž,který opravdu je pánem tvorstva by něco takového nikdy nenapsal.Pravděpodobně jste jeden z můžů,který musí být doma potichu a dělá ramena jen mimo domov.

Dulezite je zdrave sebevedomi.

(Radek, 24. 6. 2007 9:26)

Případ pro reportérku

(Štěpánka, 24. 6. 2007 8:01)

Dobrý den, ráda bych se podívala na zmiňovaný díl Případu pro reportérku, ale na stránkách ČT je třeba ho hledat podle data. Můžete mi, prosím, někdo poradit, který díl to je?
Díky, Štěpánka

Tak to má být!!

(Pán tvorstva, 24. 6. 2007 1:00)

Dneska mají ženský zbytečně moc volnýho času a pak to takhle dopadá!Chodí fňukat do televize a dementních ženských plátků jaký jsou chudinky.Za starých dobrých časů ženská lítala od božího rána kolem plotny a vařila,uklízela ,prala,starala se o dobytek a děti.Když jí náhodou zbylo trochu času tak mazala skládat uhlí nebo opravovat barák!No a když se jí to nelíbilo tak dostala pár přes držku ,aby si uvědomila kdo nosí doma kalhoty...pořádek musí být...rodina je základ státu...

Pochybujete?

(VLadka, 24. 6. 2007 0:57)

-pak se opravdu podívejte na pořad-Případ pro reportérku.Já to udělala a jen jsem se utvrdila v tom,že si pan Mošner škodí sám.Je totiž jedno ve kterém pořadu šanci k vyjádření dostal,důležité je,že ji opakovaně nevyužil a odmítl-což je jeho mínus.Měl by si uvědomit,že svým chováním a postojem k tak velkému problému,jakým bezpochyby obvinění z násilí je,může přijít o jedno v životě z nejdůležitějšího a to - o své dcery.Dnes to jsou již děvčata s vlastním rozumem,která se dají jen těžko zmanipulovat a která si problémy svých rodičů bohužel ponesou do svých životů.

Pro Joa

(Paia, 23. 6. 2007 23:27)

Zajímalo by mě, co musí žena udělat špatného, aby měl muž dovoleno ji mlátit. Jestli je to fňukání, tak je to dost ubohý důvod. Ale může se tu pan Mošner obhájit, když si myslí, že na to měl právo, aby paní Evu týral.

pro Dana

(eva, 23. 6. 2007 23:19)

Máte pravdu že se i ve špatném dá najít něco pozitivního,ale kdo si tím neprošel tak neuvěří.Děti byly pro mě hlavní důvod pro rozhodnutí to nějak řešit. Jsem ráda,že je to vše za mnou a to jen díky mé skvělé rodině,která mě podržela.Pokud někdo navenek vystupuje jako milující otec a manžel,nikdo neuvěří tomu,že se doma chová jako despota a násilník.Trvalo to dost dlouho než ti co mě zavrhli prohlédli a poznali pravdu.Dneska na vše jen nerada vzpomínám,ale moje psychika je poznamenaná napořád.Díky mému partnerovi,který je mě oporou se dokážu na Vás muže dívat trošičku jinak,ale trvalo to opravdu dost dlouho. Váš humorný tón mě vůbec nevadil.

vzkaz pro joa

(joe II., 23. 6. 2007 20:06)

Vybral jste si pěkný nick, pane Jiří MOŠNERE. Jen tak dál, těšíme se na další zasvěcené příspěvky. Váš neznámý ctitel.

Moc vám fandím!!!!

(Dana, 23. 6. 2007 19:56)

Včera jsem v televizi sledovala 13.komnatu - váš příběh.Rozumím vám,sama jsem rozvedená a něco podobného jsem zažila,i když určitě v menší míře.Ale v tomhle na míře až tak nezáleží....Určitě jste pomohla svou výpovědí spoustě mladých žen, a to není vůbec málo!!!!!
Držím palce vám i vašim dětem - a děkuji za všechny,kterým dodáváte sílu.

pro Evu

(Dan, 23. 6. 2007 19:50)

Děkuju paní Evo za podporu nás slušných mužů...:-))). Je nás sice už jen pár a pomaličku vymíráme, ale vězte, že prapor slušnosti a úcty k ženám držíme stále pevně...:-))). Omlouvám se za možná trošku humorný tón nad velice vážnými věcmi, ale jsem absolutní životní optimista a věřte mi, že se mi s tím žije dobře...:-))). Na všem špatném a ještě horším se dá najít aspoň minimum pozitivního a i to malé světýlko na konci tunelu by mohlo a možná i mělo člověka nastartovat s něčím špatným a zlým bojovat a zkoušet to změnit. I když tyhle negativní a někdy i hodně bolestivé zážitky mohou člověka srazit až na samé dno, přesto by se měli lidé těšit na každý nový den, protože právě on může přinést něco hezkého a příjemného, jen to chce odvahu tomu jít trošku naproti. Na tomto světě se jen mihneme, tak bychom se měli všichni snažit aby to byl průlet co nejpříjemnější...:-))). A souhlasím i v tom, že o tomhle je potřeba strašně moc mluvit a taky strašně moc konat a to hlavně i kvůli našim dětem, protože ten děs, strach a utrpení těch dětských dušiček, které v takovém prostředí žijí, bych nechtěl zažít ani v nejhorším snu. Mějte se báječně...Dan

pro Dana

(eva, 23. 6. 2007 16:07)

Můžu Vás ujistit,že nejsou všicjni muži stejní,ale trvalo mě dlouho než jsem se dokázala o tom opravdu přesvědčit.po všem co jsem si prožila jsem byla nedůvšřivá a možná i něktrým mužům ač nechtíc ublížila,že jsem je házela do stejného pytle se svým bývalým manželem. Souhlasím s Vámi v tom,že i ženy jsou tyranky a určitě jsou muži,kteří si prošli stejným utrpením jako některé ženy.CHci jen podotknout,že je velice dobře,že se o tomto problému začíná více mluvit a ať už je obětí domácího násilí muž či žena,je možnost se již bránit a nejen trpět a mít strach co řekne okolí.

Hnus!!!

(joe, 23. 6. 2007 14:21)

Možná kdyby dali možnost vyjádřit se i druhý straně ,tak by sme se dozvěděli co je tato komunistická popová pseudohvězda zač.Ono mít doma zestárlou zpěvačku ,která nikoho nezajímá nic jinýho neumí a co akorát fňuká do přiblblejch ženskejch časopisů jaká je chudinka ,tak to bych taky řezal!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující » 

 

Kontakt

Oběti domácího násilí mohou Evě napsat na:

evinaschranka@email.cz

odkazy

Asociace školské sociální práce v ČR, z. s.

Archiv

Kalendář
<< listopad / 2022 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 571860
Měsíc: 4186
Den: 143